Publikováno 28 února, 2016 | Autor: Iam Forgot

Kolik toho o mně víš? ptá se Marpo a Separ v novém klipu Drby

Už zítra vychází očekávaná deska Lone Survivor, ještě před tím ale Marpo představuje slibovaný klip Drby, do nějž si pozval slovenského piráta Separa!

Za tvorbou klipu stojí opět Rashid Garipov, jenž se postaral o dva ze tří klipů, které prozatím Marpo z desky vydal, řeč je o klipech Už Nikdy Nic Nekončí. Skvělou hudební produkci tohoto bangeru má na svědomí anglický producent Scott Styles. V klipu se také objevili kolegové z Trouble GanguIronKap a WHNT, kteří si na desce také střihli své sloky.

Album Lone Survivor vychází již zítra 29. února pod hlavičkou Mafiarecords labelu, kdy tentýž den vPraze na Václavském Náměstí od 17:00 začne v Bontonlandu release party,  pokud se ale nemůžete dostavit, album si stále můžete zakoupit na Mafia Shopu. Deska obsahuje celkem dvanáct skladeb, kde se jako hosté krom výše zmiňovaných objeví Sean DevineKali a Ektor, který se objevil v prvním klipu Mladá Krev. Pokud jste opravdu nedočkaví, můžete si také poslechnout ukázky jednotlivých skladeb, které Marpo poskytl pro server iDnes.cz.

Křest desky se uskuteční 22. dubnaMalé sportovní hale Incheba Praha.

marpooa( Marpo při podepisování prvních 1000 předobjednaných kusů)

Tracklist: Marpo – Lone Survivor

tracklistmarpo

Cover: Marpo – Lone Survivor

marpoa

 Video: Marpo – Už Nikdy

Video: Marpo – Nic Nekončí (Official Video)

Video: Marpo – Mladá Krev feat. EktorTagy: , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post