CZ/SK

Publikováno 26 května, 2014 | Autor: Iam Forgot

0

JCKPT> Křest Nočního Podniku se odkládá, bude release party

Jackpotovo album Noční Podnik už je vylisováno a lidem, kteří si desku předobjednali, by se CD už mělo prohánět mechanikou. A právě tento čtvrtek 29. května měl proběhnout v pražském Rock Café křest spolu s křesty desek Ze Tmy od MAAT a Homecoming od IronKapa. Nastala ale menší změna.

jackpot NP

Křest desky Noční Podnik se odsouvá na jiný, prozatím neznámý termín, ale žádné strachy. V den, kdy měl proběhnout křest, se uskuteční na stejném místě, tedy v pražském Rock Café release party od 17:00 do 20:00, kde Jackpot bude prodávat CDs, podepisovat je a kecat s fans. Po release party budou následovat zmiňované křesty, kde Jackpot odehraje svůj koncert a věci z vydané desky.

A v rychlosti shrneme album Noční Podnik – deska vychází pod hlavičkou Blakkwoods Records ve spolupráci se Snapbacks.cz. Objeví se na ní celkem patnáct věcí a krátký seznam hostů – Sia Sai, Lvcas Dope, Zkrat Kratochvíl a Logic. Produkčně se na albu podílí Die Mond, Decky, Donie Darko, Conspiracy Flat, Cassius Cake a hlavně Joe Dieson.

JACKPOT RELEASE PARTYTagy: , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post