Publikováno 27 června, 2016 | Autor: Iam Forgot

PSH si v novém klipu Fuck Off neberou servítky a obouvají se do Zemana, Brichty, Konvičky, Babiše a mnoha dalších

Není to tak dávno, co Bigg Boss label podal znepokojivé vyjádření o stavu české společnosti, pod nějž se podepsali všichni členové labelu. Nyní se Vladimir, OrionMike Trafik aka PSH a slovenský Elpe rozhodli vytvořit videoklip Fuck Off, který pojednává o rasismu, xenofobii, konspiračních teoriích či strachu a celkově o české společnosti.

Strach, rasismus, xenofobie, lidská malost, tím by se dal shrnout obsah videoklipu. A mají tyto vlastnosti také své zástupce? Ale jistě, Vladimir 518 se rozhodně nebojí a v jeho slokách se objevila jména jako prezident Miloš Zeman, zpěvák Aleš  Brichta, ministr financí Andrej Babiš či kontroverzní skupina Ortel, ale i mnoho dalších, kteří momentálnímu společenskému „ovzduší“ v České republice příliš nepomáhají. Za tvorbou videoklipu pak stojí Vít HradilGhostMovie, který má např. na svědomí videoklip Tak a teď. Níže si taktéž můžete přečíst krátké vyjádření autorů.

„Konspirační teorie, rasismus, xenofobie, strach… Bohužel čím dál tím častější jevy, vyskytující se v moderní společnosti 21. století. Situace a dění u nás je podle BiggBoss labelu už delší dobu za hranicí únosnosti. PSH, potažmo celá parta lidí kolem BiggBoss pak rozhodně nepatří k těm, kteří by mlčeli a kolem celé situace chodili po špičkách, i proto jsme se nyní dočkali vizuální novinky, jež několik měsíců zrála pod povrchem.“Tagy: , , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post