Muzika trinityuv

Publikováno Únor 27th, 2015 | Autor: Flood

0

Festival Trinity v dubnu roztančí Ostravu!

První ročník festivalu elektronické hudby Trinity se uskuteční 24. dubna 2015 v nově zrekonstruovaném Trojhalí Karolina v centru Ostravy. Pořadatelé již oznámili tři headlinery, a těmi jsou dva nizozemští DJs Justin Prime a Jordy Dazz, a spolu s nimi Marcus Schossow ze Švédska!

A kdo že je Justin Prime? Je to holandský progressive a electro house DJ a hudební producent. Začal produkovat hudbu v roce 2001, zaměřuje se na techno a hardstyle styly. Justin získal celosvětovou pozornost, když vydal Cannonball se Showtekem v roce 2012. V současné době pracuje na scéně s několika špičkovými umělci v hudebním průmyslu. Má také své vlastní digitální médium „Limitless Radio“, které je dostupné po celém světě. Justin spolupracoval s Tiestem , Showtekem a Sidney Samsonem, remixoval také pro Jennifer Lopez, Rihannu, David Guettu, Flo Rida a spolupracoval se zpěvákem Bonem z U2.

Jeho kolega Jordy Dazz, který pochází z nizozemského Tilburgu, vydal svůj první DJ set v 15 letech a díky tomu se teď za gramofony pohybuje nějaký ten pátek. Jeho největší úspěchy sahají až ke spolupráci s DJ Tieste či Hardwellem. Díky tomu se sklidil nadšení po celé klubové scéně v Nizozemí. Zahrál si na show po celém světě, namátkou můžeme vypíchnout Heineken Music Hall společně s Tiestem, hrál také na Ibize, v Evropě a Kanadě. Věnuje se převážně elektronické a taneční hudbě.

Posledním zmíněným je Marcus Schossow, nadaný švédský DJ a producent elektronické hudby žijící v Helsingborgu ve Švédsku. Jeho hudební žánry jsou progressive house, progressive trance. Marcus si vytvořil světové renomé v roce 2007 hitovkou Mr. White a od té doby vydal nespočet úspěšných tracků a remixů, mnohé na svém labelu Tone Diary. Nyní patří ke světové špičce a nemůže chybět na žádné větší akci.

Trinity festival není jen o jediném stylu hudby, je to festival, který nabídne průřez elektronickou scénou. Ať už to bude house, progressive, big room nebo trance, jsou to všechno styly, které mají lidé rádi, a které se budou snažit pořadatelé do Ostravy přivést. Samozřejmě se nebojí se experimentovat a přivezou také styly hardstyle a techno. A proč taky ne? Každý styl hudby může být fajn, pokud je správně prezentován.

V rámci festivalu se vám představí také špičky CZ/SK scény. Těšit se můžete na DJ EKG B2B Milan Lieskovský /SK/, nFiX & Candice /CZ/ a Thomas Coastline /CZ/.

Vstup na akci je od 16 let
Vstupenky exkluzivně v sítí Ticketpro

FB event

Video: Showtek & Justin Prime ft. Matthew Koma – Cannonball (Earthquake) [Official Video]

Video: Jordy Dazz & Bassjackers – Battle (OUT NOW)

Video: L’amour party by nFiX & Candice // 2013

Video: MILAN LIESKOVSKY & DJ EKG @ SWAY BYTČA / 11.10.2014 / OFFICIAL AFTERMOVIE

Video: THOMAS COASTLINE – TRANSMISSION Seven Sins (25.10.2014)Tagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post