Sports bolin

Publikováno Červen 17th, 2015 | Autor: Iam Forgot

0

Dorazte tuto sobotu do Zlína na streetballovou akci Ballin‘

Léto je pomalu tady a spolu s ním přichází i období venkovních akcí. Jednou z nich je sportovní akce nazvaná Ballin‘, která proběhne již tuto sobotu ve Zlíně a po které se všichni přesunou do místního klubu, kde svůj set odehraje NobodyListen a DJ Rusty.

Jedná se o v pořadí již šestý ročník této sportovní akce, která proběhne na jedné ze zlínských základních škol, na konkrétní adrese Kvítková 4338. Akce začíná tuto sobotu 20. června  už v 9:00, kdy proběhne registrace, a skončí v 19:00. Kdy se poté lidé přesunou do místního klubu Blok 12, ve kterém svůj set odehraje DJ NobodyListen, DJ Rusty, DJs Dava a Tomas P.

A co je hlavní, myšlenkou akce Ballin‘ 6 není nějaké soutěžení, na konci dne neodejde žádný vítěz, jde pouze o to se pořádně pobavit a trošku se u toho zahýbat. Takže pokud nemáte nikoho, kdo by šel s vámi, nevadí, na místě někoho jistě najdete. Bližší informace naleznete na oficiálním FB eventu.

Takže pokud jste fanoušky streeballu a nacházíte se poblíž Zlína, určitě dorazte.

boolin

Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post