Muzika kentaro1

Publikováno Říjen 7th, 2014 | Autor: Flood

0

DMC World Champion DJ KENTARO (JAP) se představí v klubu STORM!

Jeden z nejuznávanějších světových turntablistů a světový DMC šampion DJ KENTARO z Japonska zavítá do pražského klubu Storm, a to již v sobotu 11.10. v rámci KENTARO CZ-SK Tour.

DJ Kentaro je právem považovaný za jednoho z nejlepších turntablistů součastnosti, který dokáže neuvěřitelným způsobem spojit prvky hiphopu a současné elektronické hudby. V roce 2011 se umístil na třetím místě DMC World Final a o rok později, ve svých dvaceti letech, se stal mistrem světa jako první asiat vůbec a to s rekordním počtem bodů.

V roce 2005 se zapsal pod světoznámý label NINJA TUNE a vydal legendární Solid Steel DJ Mix pojmenovaný „On The Wheels of Solid Steel“. Jeho první autorské album nazvané „Enter“, vydané v roce 2007 a velice uznávané pro jeho intenzivní rytmy a rozmanitost žánrů, se umístilo na prvním místě iTunes Dance Chart.

Blast Magazine ho dokonce popsal jako umělce, který rozpaluje návštěvníky party až do davové psychózy. Pokud tedy chcete zažít tuto show v České republice, určitě doražte v sobotu 11. října do pražského klubu STORM! Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal za pouhých 100 Kč nebo na místě za stejnou cenu do 22:00, po desáté za 150 Kč. Více informací naleznete na Facebook události.

Video: DJ KENTARO LIVE – ENTER THE NEWGROUND

Video: 2002 – DJ Kentaro (Japan) – DMC World DJ Final

KENTARO_FLYERTagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post