Muzika

Publikováno 13 května, 2016 | Autor: Flood

0

Festival Let It Roll Open Air odhalil všechna jména!

Léto se nezadržitelně blíží a s ním tradičně i největší český DnB festival Let It Roll Open Air, který se dočkal hned několika ocenění za nejoblíbenější DnB festival jak u nás, tak i ve světe. A stejně jako každý rok chtějí i letos pořadatelé festivalu posunout laťku zase o kousek výše. Na co vše se tedy mohou návštěvníci na konci července těšit?

V areálu Milovického letiště, které se při loňské premiéře osvědčilo na výbornou, se tentokrát od čtvrtka 28.7. do soboty 30.7. návštěvníkům představí více než 250 špičkových zahraničních i českých DJs a producentů. Sáhodlouhému seznamu účinkujících vévodí Chase & Status, Andy C, High Contrast, Netsky, Camo & Krooked, Pendulum, Wilkinson, Noisia a Delta Heavy, ale to je skutečně jen ta pomyslná špička ledovce.

Kromě výše zmíněných se letos na pódiích festivalu vystřídá jak řada známých a velmi oblíbených jmen jako John B, Ed Rush & Optical, Jade, Mindscape, June Miller, Pythius, State Of Mind, Unknown Error, Mefjus, Logistics, Lenzman, Fred V & Grafix, Emperor, Maduk, LSB, InsideInfo, London Elektricity, Neonlight a Calyx & Teebee, tak i spousta těch nových a neokoukaných, např. Agressor Bunx, The Clamps, Cruk, Volatile Cycle, Silence Groove, SATL, Malaky, Macca & Loz Contreras či Soligen & Type 2. A mnoho, mnoho dalších. Pódií je zatím ohlášeno 7, ale dle organizátorů se stále ještě nejedná o konečný počet.

I tentokrát je lineup festivalu rozdělený na jednotlivé label nights, kterých je letos hned jedenáct. Hlavní proud reprezentují přední světové labely Hospital Records, Ram Records a Viper Recordings, příznivce tvrdších odnoží drum and bassu pak zajisté potěší Noisia Invites, Blackout, Eatbrain a NeurofunkGrid Night. Exit Records, Fokuz Recordings a Med School Night prozměnu prezentují deep, liquid a experimentální odnože dnb a celou sestavu uzavírá Bass Beast a Rough Tempo Night.

Bohatý program na návštěvníky však nečeká jen v noci, ale i ve dne. Brány festivalového prostoru se pro ně otevřou již v průběhu odpoledne a uvnitř je bude očekávat kromě hudby také spousta zábavných aktivit. Zájemci si tak budou moci například zkusit skimboarding, zúčastnit se graffiti jamu, zchladit se ve vodní bitvě nebo si prostě jen odpočinout v chill out zóně a občerstvit se v některém ze stánků s různorodou nabídkou jídel a nápojů.

Jak už se stalo u Let It Rollu zvykem, kromě špičkové hudby mohou návštěvníci festivalu očekávat také originální design jednotlivých pódií, jimž vévodí obrovská hlavní stage, na které si pořadatelé dávají obvzláště záležet a na které se také tradičně odehrává pompézní zahajovací show.

LIROA2016_oficiální_plakátTagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post