CZ/SK fatte_sodoma_banner

Publikováno Červenec 11th, 2013 | Autor: Iam Forgot

0

DJ Fatte a Sodoma Gomora posílají nový singl

DJ Fatte , člen Ty Nikdy Labelu, maká v pořadí již na třetí producentské desce. Nyní na rozdíl od předešlých alb, se nejedná o čistou instrumentál desku, ale můžeme se těšit na Fatteovy oblíbené interprety. Nyní Fatte vypouští druhý singl z desky, kde si pozval formaci Sodoma Gomora a výsledkem jejich snažení je lovesong!

Sodoma Gomora alias Řezník a DeSade je českou vlajkovou lodí hudebního stylu horror core, což je pravděpodobně ta poslední muzika, kterou byste pustili doma u rodinného oběda. Kolem těchto dvou individuí je neustále spousta nezodpovězených otázek. Odkud jsou? Kam jdou? A co tady sakra dělají? Odpovědi se možná dají najít v jejich textech. Možná se tam ale nedá najít vůbec nic kromě brutálního smyslu pro humor. Tak či tak je singl Mrdej ji dokud se hejbe nálož, která rozhodně potěší ucho však milovníků originality a nadsázky.

Samotná deska od DJ Fatte ponese název Soundtrack a bude k dostání už za necelé dva měsíce – ve druhé polovině srpna 2013. Album tak bude jedním ze tří letošních nosičů pod Ty Nikdy, na kterých zanechá DJ Fatte svůj nezaměnitelný rukopis. Do konce roku se tak ještě dočkáme pokračování alb Premiéra s Restem a Imaginarium s MC Geyem, které DJ Fatte opět kompletně odprodukuje.

Poslech: DJ Fatte & Sodoma Gomora – Mrdej ji dokud se hejbeTagy: , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post