Muzika krafty1

Publikováno Listopad 18th, 2014 | Autor: Flood

0

Britská breakbeatová ikona Krafty Kuts tuto sobotu v klubu Storm!

Již tuto sobotu zamíří do pražského klubu Storm legenda zlámaných beatů a progresivního zvuku, britský DJ a producent Krafty Kuts. Matador taneční scény začínal jako hiphopový a elektro DJ a za svou skoro dvacetiletou kariéru ušel cestu od breakbeatu až po dnešní ghetto funk.

Krafty Kuts, vlastním jménem Martin Reeves, je bezpochyby jednou z nejvýznamějších postav světové breakbeatové scény, který již několikrát vyhrál prestižní cenu best DJ v britských Breakspoll Awards. Jeho debutové album Freakshow, které vyšlo v roce 2006 na labelu Against The Grain, se také řadí k nejlepším počinům breakbeatové scény a singl z něj Tell Me How You Feel boural světové hitparády.

Hlavní stage kromě britského hudebníka nabídne smršť zlomených beatů od DJs Akira, Line of Sight, Voita, Adelight a Thinngy a Nikola.

Video: Krafty Kuts Radio Mix [60 minutes]

Druhá stage pod hlavičkou labelu Nutz Records představí rezidenty z největší ghetto funkové noci Bang!. V rámci Nutz stage se můžete těšit na nejnovější hudební styly vycházejí ze zlámaných beatů, které jinde v České republice stěží uslyšíte.

Hlavní hvězda Cut Dem patří mezi zakladatele česko-slovenské hiphopové scény (producent Čistychova, či Miša Bielyho), který deset let rozvíjí své skills v moderních hudebních stylech až po ghetto funk, který v současné době hýbe klubovou scénou v Anglii nebo v Kanadě. Ghetto funk s živými muzikanty z východní Evropy představí v pozitivně naladěném setu Mr. Funky Machine. Dále se můžete těšit na pražský glitch hopový projekt Gonzo & Duke a DJ Bosh K.

Pokud jste tedy fanoušky breakbeatu a jeho různých variací a odnoží, nesmíte chybět na další Breakstorming party v klubu Storm! Vstupné na místě je 150 Kč do 22:00 a 200 Kč poté. Pokud se však chcete dostat na mejdan zdarma, ZDE najdete soutěž o vstupenky.

krafty-webTagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post