CZ/SK

Publikováno 2 prosince, 2014 | Autor: Iam Forgot

0

Album Panorama vychází již 17. prosince, podívejte se na cover a předobjednávejte!

Je asi zbytečné mluvit o jménech jako La4 boy a DJ Wich. Tito dva v březnu tohoto roku vydali první videoklip ze společné desky Panorama. Nyní o desce máme mnohem více informací!

Doposud nebyl znám přesný release date, vědělo se ale, že album Panorama můžeme očekávat do konce tohoto roku. Už bylo ale stanovené konkrétní datum a to 17. prosince! Dále La4 a DJ Wich odhalili cover, který vznikl pod rukama Petra Hricka. Co se týče tracklistu, ten je prozatím utajen, ale jména hostů byla prozrazena, jsou jimi Vladimir 518, Paulie Garand, Separ, Hugo Toxxx, James Cole, Indy, Martin Svátek, Supa, Refew, Elpe, Mooza, Efko (Pio Squad) a Martin Madej. Takže pokud vás album dostatečně zaujalo, určitě předobjednávejte!

V ten samý den vydání si CD můžete zakoupit přímo na release party od LA4 a Wiche, a to mezi 16. a 18. hodinou. Přijďte si do Sneaker Barber – Garag Store na Letnou koupit CD, nechte si ho podepsat a vyfoťte se s LA4 a Wichem. Na místě bude drobné občerstvení a k pití RedBull, Jägermeister a Heineken.

Cover: DJ Wich & La4 – Panorama

wich cover

Video: LA4 & DJ Wich – Vim kde bydlim (ft. Refew) OFFICIAL VIDEO


Video: LA4 & DJ Wich – Denně ft. Separ, Martin Svátek (OFFICIAL VIDEO)Tagy: , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post