Fotografie

Publikováno 28 července, 2014 | Autor: Riess Jiří

0

Surrealistické, hororem inspirované fotografie Christophera McKenna

Žít v americké Pensylvánii a mít za souseda Christophera McKenna, nespím úplně klidně, jelikož tvorba tohoto mladého fotografa je velice znepokojivá. 

Christopher McKenney se zaměřuje na surrealistické fotografie, které svojí atmosférou připomínají scény z hororů a to se mu daří velmi dobře. Jednoduchými foto manipulacemi vytváří děsivé scenérie, které jakoby vypadly ze stříbrného plátna a každá jeho fotografie v nás budí mnoho emocí. Ať už je toto dílo inspirováno hororovými filmy, nočními můrami nebo snad zvrácenými choutkami umělce, jedná se o kvalitní práci, kterou si můžete prohlédnout ve výběru níže nebo celou na webu www.christophermckenney.com.

Fotografie: Christopher McKenney

Christopher-McKenney-photography-19 Christopher-McKenney-photography-1 Christopher-McKenney-photography-2 Christopher-McKenney-photography-3 Christopher-McKenney-photography-4 Christopher-McKenney-photography-5 Christopher-McKenney-photography-6 Christopher-McKenney-photography-7 Christopher-McKenney-photography-8 Christopher-McKenney-photography-9 Christopher-McKenney-photography-10 Christopher-McKenney-photography-11 Christopher-McKenney-photography-12 Christopher-McKenney-photography-13 Christopher-McKenney-photography-14 Christopher-McKenney-photography-15 Christopher-McKenney-photography-16 Christopher-McKenney-photography-17 Christopher-McKenney-photography-18Tagy: , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post