Muzika

Publikováno 10 března, 2015 | Autor: Sherif Lobo

0

Soutěž o 3×2 vstupy na páté narozeniny Dubsteblogu!

Česká crew DUBSTEBLOG nás již pátým rokem zásobuje tím nejlepším, co můžeme na bass music scéně slyšet. Oslava této nesmrtelnosti bude opravdu legendární, dorazí totiž jeden z praotců celého žánru, Kromestar!

Party se uskuteční již klasicky v pražském Cross Clubu, a to 18. dubna. Kromě zmiňovaného headlinera, s kterým vystoupí MC Brakeman, na druhé stagi uslyšíme finského producenta říkajícího si Desto. Nemůže také chybět základna top CZ DJs – Smack, Stifler Selecta, Dirty Little Toaster, Priapus, Chik, Franill, Alyaz, Cheff 3000, Manala, WZ, Pirez, Insane. Samotný zakladatel Dubsteblogu Stifler Selecta řekl o události následující:

,,Slavit se bude ve velkym stylu, lineup je v podstatě původní složení z Central Stationu z kdysi a k tomu česká legenda Priapus, legendárnější už to bejt nemůže. Po Sukh Knight/Squarewave je Kromestar logickej krok a pro nás asi největší hudební svátek. A dj hlava si furt myslí, že ví co je dubstep…“

FB EVENT

Freshspace ti společně s oslavenci přináší soutěž o 3×2 free entry na tenhle mejdan.

 Podmínky pro získání výhry jsou následující:

a) Být fanouškem na FB Freshspace
b) Odpovědět na soutěžní otázku

Soutěžní otázka: Odkud (země původu) pochází Kromestar?

Své odpovědi spolu se svým jménem odesílejte do zpráv na Freshspace FB page. Za týden vylosujeme tři šťastlivce, které kontaktujeme.

Poslech: Kromestar – Surgery  

Poslech: Kromestar – Under The Bed Tagy: , , , , , , , , , , , , , , ,AutorNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post