Ostatní

Publikováno 12 ledna, 2014 | Autor: Riess Jiří

0

Sledujte Freshspace tam, kde vám to vyhovuje

Jednou z priorit, na které si Freshspace zakládá je dostupnost. Mimo toho, že magazín můžete pohodlně prohlížet na všech mobilních zařízeních, se snažíme rozšiřovat sociální sítě tak, abyste se dozvěděli co nejvíce fresh novinek pohodlně tam, kde se nejčastěji pohybujete.

Na každé z námi provozovaných sociálních sítích naleznete jiný obsah, podle charakteru sítě, abychom se příliš neopakovali a bavilo vás sledovat víc kanálů najednou. Facebook a Twitter jsou samozřejmostí, bez kterých by se magazín neobešel, a na kterých naleznete kompletní obsah magazínu rozšířený o rychlé novinky a zajímavosti. K těmto dvěma jsme přidali ještě Google +, na kterém selektujeme ten nejzajímavější obsah. Jelikož na Freshspace můžete pravidelně nacházet obsah vizuálního charakteru, jako je móda, umění a tak dále, rozhodli jsme se pro spuštění sociálních sítí pro něj ideální. První z nich je v Čechách méně známý, ale v zahraničí velmi rozšířený a oblíbený Pinterest. Na našem Pinterest profilu naleznete všechen náš vizuální obsah rozdělený do tematických bordů a také pinujeme to nejzajímavější od ostatních uživatelů. Jelikož Pinterest tolik z našich čtenářů nepoužívá, založili jsme v Čechách rozšířenější Instagram. Na Freshspace Instagramu naleznete vizuální obsah z webu, ale také fotografie focené našimi redaktory na ulicích a na akcích všeho druhu.

Sledujte Freshspace

 psd_icons_socials_0001_fb   psd_icons_socials_0002_tw   psd_icons_socials_0000_g+   psd_icons_socials_0008_insta   psd_icons_socials_0009_pint   psd_icons_socials_0003_RssTagy:Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post