Muzika

Publikováno 2 prosince, 2014 | Autor: Flood

2

Report: Imagination festival 2014

V pátek 28.11.2014 proběhla na pražském výstavišti PVA EXPO Letňany dlouho očekávaná akce Imagination festival. Kapacita 10 000 lidí a jména jako Pendulum DJ Set, Angerfist, Ed Rush, Teddy Killerz, Noisecontrollers a mnoho dalších, jednoduše našlapaný lineup. Exkluzivní versus sety, například světové premiéry Black Sun Empire vs. State Of Mind, rozhodně stály za to.

Několik DJ’s představilo svá nová alba, hlavně co se hardcore týče. Angerfist s velmi povedeným albem The Deadfaced Dimension a hitem Knock Knock nebo Noisecontrollers s novým albem All Around. Za DnB představili nové skladby pouze State of Mind s albem Eat The Rich. Všeobecně velice povedené sety a zatím rozhodně nejlepší zimní akce, uvidíme, jak odpoví například eventy X Massacre nebo Winter Let it Roll.

Vizualizace i soundsystémy (například ověřený Funktion-One) byly špičkové. Devastator stage vyrostla a nabyla na efektech. Obrovská několikametrová maska přímo nad DJ’s dominovala celé stage.

Oproti předchozím ročníkům, které se konaly na Holešovickém výstavišti, musíme pochválit organizaci a hlavně prostory. Největší rozdíl byl určitě v podobě moderních prostorných hal, které se s Křižíkovými pavilony nedají srovnávat. Vysoké stropy a lepší odvětrávání rozhodně chválíme. Přejeme progress k ještě lepšímu a většímu Imaginationu a těšíme se na příští rok!

Fotoreport: Imagination festival 2014Tagy: ,Autor

Freshspace2 reakce na Report: Imagination festival 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post