Reporty

Publikováno 8 července, 2015 | Autor: Flood

0

Report: Exploration festival 2015

26 až 28.6. se poprvé konal letní Open Air Exploration festival, pořádáný organizátory Imagination festivalu a vy se nyní můžete podívat na fotoreport.

Drum and bass se vrátil do Starých Žďánic na pískovnu Oplatil, kde se konalo i několik ročníků známého Let It Roll festivalu. Areál byl velice dobře vyřešen. Dostupnost do kempu výborná a samotná pískovna byla, co by kamenem dohodil. Hlavní, co ale vyzdvihovalo Exploration, byla atmosféra, řekl bych až rodinná a naprosto unikátní.

Páteční večer jsme zahájili na DnB stagi a to hned českou LiR klasikou Bifidus Aktiv, jeho set pěkně rozproudil atmosféru. Hned na to B-Complex, který pokračoval ve stejně rozjetém tempu. Tantrum Desire set nic moc a že by předvedl nějákou show se říct nedá. Jakmile přišel na stage The Upbeats, tak už se bez jakýchkoliv nudných částí jelo až do rána Pixiem nevyjímaje. Opravdu až na výjimku ty sety měly šťávu a člověk musel pařit až do rána. Co se týče Hardcore stage, zašel jsem na páteční očekávané Art of Fighters do narvaného šapitó a opravdu to stálo za to.

V sobotu večer nám nemohl ujít Twisted Minds, kde jsme si teprve začali rozcvičovat nohy. Nejočekávanější interpreti hardcore pro sobotní noc byli jednoznačně Hardcore Fuckers a Hallucinator. Šapitó narvané k prasknutí na dvě a půl hodiny a maximalní tempo. Přicházíme k tomu, na co jsme celý víkend čekali, a to na krále junglu DJ Aphrodite. Skvělá vizualizace na stage, výborný set. Nejlepší atmosféru festivalu, kterou Aphrodite rozjel naštěstí neukončil, ale naopak ještě víc rozjel A.M.C.

Všehovšudy maximálně povedený festival. Skvěle postavené line upy, výborná atmosféra a místo konání. Doufáme, že se tento formát festivalu udrží i do budoucna, přece jenom megalomanský Let it Roll už jeden máme a malý ale kvalitní open air festival DnB a Hardcore je jenom jeden, a to Exploration. Vidíme se za rok!

Fotoreport: Exploration festival 2015Tagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post