CZ/SK

Publikováno 3 září, 2014 | Autor: Iam Forgot

0

Red Bull Tour Bus doveze PSH a Prago Union do pěti měst!

Pět měst se může těšit na hiphopovou nálož od legendárních PSH a Prago Union. Orion, Vladimir 518, Mike Trafik a Kato s Prago Union na zády to na střeše Red Bull Tour Bus rozbalí v Kroměříži, Českých Budějovicích,Plzni, Pardubicích a v Olomouci. Start unikátního turné začíná 18. září a končí 15. října. Všechny koncerty jsou zcela zdarma.

Pětici měst po celé republice vybrali fanoušci PSH a Prago Union hlasováním na www.redbull.cz. Zde jsou také ke shlédnutí jejich nové klipy Já to říkal a Hodinky s vodotryskem, které vznikly na zbrusu nové, stejnojmenné skladby. Do hlasování se zapojily tři tisíce lidí. Letní pecky PSH a Prago Union boří hitparády, první zmiňovaní ovládli t-music chart, druzí vyhráli Velkou sedmu Rádia 1.

PSH (dříve známí jako Peneři strýčka Homeboye) jsou jednou z nejznámějších hiphopových skupin u nás. Vznikli již v roce 1992 v Praze na „Jižáku v paneláku.“ Vydali tři regulérní alba (Repertoár, Rap ́n ́roll, Epilog) a dvě dema. Každý z členů kapely vydal několik sólových alb. Prago Union jsou projektem hudebníka Kato, který se na domácí hiphopové scéně poprvé zjevil ve formaci Chaozz. „Pragovka“ vznikla v roce 2002, dosud vydala šest alb, poslední dvě (Vážná hudba,
Odložené chlebíčky) loni.

Red Bull Tour Bus je unikátní hudební autobus, mobilní stage, která už tři roky „vozí“ stovky kapel a DJs na letní festivaly. Nyní poprvé vyráží do českých a moravských měst s nákladem aktuálního hiphopu.

Veškeré informace k turné PSH a Prago Union na Red Bull Tour Bus najdete na www.redbull.cz.

 18.9. Kroměříž

26.9. České Budějovice

 1.10. Plzeň

 8.10. Pardubice

 15.10. OlomoucTagy: , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post