Muzika

Publikováno 5 června, 2014 | Autor: Flood

0

První video ochutnávka DJ Wiche s kapelou

Že je zlatým hřebem hiphopové stage festivalu Votvírák DJ Wich aka the man with the golden touch, to předpokládám, víte. Možná víte i to, že půjde o „tribute“ show a průřez 15-ti lety, co DJ Wich dělá beaty… Mimochodem dost možná ty vůbec nejlepší na Česko Slovenské scéně. Víte, že si na to pozval kapelu Champion Sound, aby celou show zahrála s ním. Víte, že se na mikrofonu vystřídá 8 MCs (Rytmus, Majk Spirit, Vladimir 518, Orion, Indy, La4, Paulie Garand a Boy Wonder) a jeden zpěvák (Martin Svátek). A víte možná i to, že se tenhle zásadní moment CZ SK hiphopu odehraje na festivalu Votvírák, na letišti Boží dar v Milovicích už v pátek 13.Června.

Víte tedy vlastně skoro všechno. Krom toho nejdůležitějšího. Jak to celý bude vypadat? Jak to bude znít? Neudělá z toho kapela nějakej country bigboš? Budou pecky, co zlidověli, vůbec poznat? A jakou roli tam vůbec bude mít Wich? Nebude tam stát jak píchlý kolo? Asi právě proto šéfkuchař DJ Wich prvně zve až do kuchyně a posílá do světa první video ze zkoušky s kapelou Champion Sound. Je to jen malá instrumentální ukázka 3 skladeb, ale minimálně 2 věci jsou z ní naprosto jasný: 1. Nemáte se čeho bát. 2. Máte se na co těšit.

Finále DJ Wich X Champion Sound + Rytmus, Majk Spirit, Orion, Vladimir 518, Indy, La4, Paulie Garand, Boy Wonder a Martin Svátek už příští pátek 13.6. v Milovicích na hiphopové stagi festivalu Votvírák.

DJ Wich X Champion Sound video ze zkoušky:Tagy: , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post