Ostatní

Publikováno 20 prosince, 2013 | Autor: Flood

0

Podpořte i Vy sbírky Nadace Jedličkova ústavu, která pomáhá handicapovaným dětem a studentům

Nadace Jedličkova ústavu letos znovuotevřela veřejnou sbírku na podporu lidí s handicapem. Peníze vybrané v kasičkách na veřejných místech a skrze dárcovské SMS budou pomáhat současným i bývalým studentům Jedličkova ústavu a škol, ale i v dalších podobně zaměřených organizacích.

Lidé, kteří chtějí pomoci, mohou přispět libovolnou částkou přímo na transparentní účet č. 350350/5500 u Raiffeisenbank. Podpořit sbírku je možné také příspěvkem do jedné z kasiček umístěných na zhruba 50 veřejných místech po celé ČR, zahrnujících obchodní centra, sportoviště a další veřejné lokality. Všechny kasičky jsou graficky rozlišeny a umístěny napevno.

Dalším způsobem podpory je odeslání dárcovské SMS – DMS PROJEDLICKU nebo DMS ROK PROJEDLICKU na číslo 87 777. Cena jedné DMS je 30 Kč, z toho nadace obdrží 28,50 Kč. V případě roční podpory se každý měsíc po dobu jednoho roku automaticky odečte částka za jednu DMS. Více informací o této formě podpory je možné najít ZDE.

BUS prava

Dále je otevřena sbírka na nákup bezbariérového autobusu pro Jedličkův ústav a školy, která probíhá od června roku 2012, v tuto chvíli je i díky Mikulášskému koncertu The Tap Tap v Opeře vybráno zhruba 2 600 000 Kč.

Na sbírku je možnost přispět zasláním DMS POJEDTESNAMI na číslo 87 777 anebo finanční částky na účet 350 385/5500. Autobusem jezdí žáci a studenti „Jedle“ na rehabilitace, školní výlety, exkurze nebo školy v přírodě. Ten stávající už značně dosluhuje, je v provozu už 17 let. Nadace tedy sbírku otevřela jako „dárek“ Jedličkovu ústavu u příležitosti letošního 100. výročí založení instituce.Tagy:Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post