Móda

Publikováno 7 září, 2022 | Autor: .HADES

0

Podpořme ukrajinskou street kulturu a kupte si něco pěkného od Routine Kiev

Donátorství je fakt důležité, ale je potřeba také znovu nastartovat ukrajinskou street kulturu a jejich lokální bussines. Proto se Bergaf store rozhodl přivézt street brand Routine přímo z Kyjeva.

Routine Kiev byl založen v roce 2018, 4 roky po začátku války s Ruskem, a od té doby vytvořil spousty zajímavých kousků. Jádrem jejich tvorby je militaristická estetika poháněná protesty a výtržnostmi podvratné kultury.

Jejich zkušenost s obranou země se hluboce otiskla do jejich vizuálů, což jim velmi rychle přineslo pozornost ukrajinského undergroundu a pak i v zahraničí. Přesně proto je Routine Kiev první brandem z ukrajiny, který se Bergaf store rozhodl přivézt, ale určitě ne posledním.

Routine Kiev:

Routine Kyiv ze svojí činnosti podporuje nejen kyjevskou street kulturu, ale i tým dobrovolníků Kyiv Angels, který poskytuje pomoc civilistům i armádě v Kyjevě a Kyjevském regionu během války na Ukrajině. Bergaf Kyiv Angels pošle dalších 10 % z každého prodeje. Pokud chcete jen pomoct a nic nekupovat, můžete zde.Tagy: , ,AutorNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post