Lifestyle

Publikováno 30 července, 2015 | Autor: Flood

0

Neokoukaný Asics 50/50 Pack!

Sportovci a nadšenci značky Asics vědí, proč minimálně jeden pár vlastní. Značka přichází s Asics 50/50 Pack. Co všechno se ale skrývá za tím, že si Asics tenisky a další výrobky můžeme dnes zakoupit a máme je tak rádi?

Začátky značky sahají až do let po ukončení druhé světové války v Japonsku. V roce 1949, kdy bylo poválečné Japonsko na dně, pan Kihachiro Onitsuka přišel s nápadem založit si vlastní značku, která by vyráběla dětskou obuv – v té době velmi nedostatkové zboží. Tak vznikla Onitsuka Co. Ltd v Kobě v Japonsku. Po dětské obuvi začal Onitsuka vyrábět basketbalovou obuv.

Značce se dařilo, ale ropná krize v sedmdesátých letech zapříčinila, že tři společnosti, věnující se sportovní obuvi a sportovním doplňkům, musely dát hlavy dohromady. Majitelé Onitsuka, GTO a Jelenk tedy v roce 1977 představili značku Asics. Název pochází z latinského „Anima Sana In Corporate Sano“, což v překladu známe jako přísloví „ve zdravém těle, zdravý duch“. Logo Asics navrhl Herb Lubain.

V roce 1977, kromě svého oficiálního vzniku, začíná Asics expandovat do celého světa. A tak dnes, v roce 2015, přichází další skvělý double kousek Asics 50/50 Pack!

První model ve fialovo-černém provedení je Gel Lyte III. Druhý tyrkysově-modrý je Gel Lyte V. Obě tenisky jsou maximálně pohodlné, přičemž černá zaručuje ležérnost a barevná kombinace s fialovou či tyrkysovou zase fresh look. Oboje tenisky zakoupíte v pánských velikostech na webu Footshopu.

01 02 n4yHHrfrilUC2qCNk9i50VuczIkoqwKlND14jqDyo1I owHDyywMws5gavbX-DGUU8zfcILVCvOuJ8DlH-HmQSY EIzxY6xL3sWDxTgXVzOPXShqMbkZZfSneT8HRh7SJCQ saA9L4gTjUKyUIrUYTnkwRsNW7qeQKBBUfCr-SkeCN8Tagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post