Lifestyle

Publikováno 23 května, 2016 | Autor: Flood

0

Návrat krále běžecké flow?

Krom té Sametové se v roce 1989 odehrála ještě jedna revoluce. O pár tisíc kilometrů na západ vytvořil Bruce Kilgore běžeckou tenisku, která kombinovala skvělou oporu chodidla s prodyšným svrškem. Nazval ji Nike Air Flow. Znovu byl tento model vydán v roce 2013 a díky svému retro looku si okamžitě získal příznivce i z řad „nepamětníků“.

V Nike se ale nebojí inovací a experimentů, takže se rozhodli spojit tradiční siluetu modelu Flow s pohodlím moderní Lunar podrážky. Model Lunar Flow SE je tak nejen lehčí než jeho předchůdce, ale měkkost, kterou poskytovala bublina pod patnou, teď najdeme napříč celou podrážkou. Změn se dočkal i svršek, který vyměnil neopren za mesh, takže v chladnějším počasí si běhu tolik neužiješ, zato v létě přijde tenhle extra prodyšnej materiál vhod. Dočkáme se dvou barevných provedení – černošedého a bílomodrého. Oproti původním colorways je to určitě krok ke konzervativnějšímu publiku a zároveň jsou tyhle barevný kombinace určitě líp spárovatelný se zbytkem tvýho šatníku, než ty původní ve „zvýrazňovačských“ odstínech. Jestli se spárujou i s tvojí nohou si skoč vyzkoušet do Footshopu!

nike-lunar-flow-se-black-white-dark-grey (1) nike-lunar-flow-se-black-white-dark-grey nike-lunar-flow-se-phantom-black-fontane-blue-cool-grey (1) nike-lunar-flow-se-phantom-black-fontane-blue-cool-grey

 Tagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post