Lifestyle

Publikováno 9 února, 2015 | Autor: Flood

0

Nadčasové all-white Nike AF1 a AM90

Nenítrend jako trend. Jsou zde takové, které přijdou na tři měsíce a pak po nich už nikdo ani neštěkne, a jsou zde trendy, které nikdy nekončí. Jsou nadčasové, stále relevantní a vždy populární – jako například all-white tenisky, na kterých nenajdete jinou barvu, než bílou, protože je všude. Od podešve přes samotný svršek až po šňůrky je to nic jiného, než čistá bílá.

Pokud bychom si měli vybrat dva modely, které již od svého vzniku reprezentovali nadčasovost, tak jsou to Nike Air Force 1 a Nike Air Max 90. Co se tedy stane, pokud tyto již samy o sobě stále relevantní siluety obléknou v Oregonu, kde Nike sídlí, do zmiňovaného all-white kabátu? No přece nekonečná klasika, která je nyní v prodeji ve Footshopu. Pokud tě více zajímají all-white Air Force 1, tak je najdeš tady, a pokud jsou ti sympatičtější Air Max 90, tak je koupíš zde.

nike-air-force-1-07-white-white nike-air-force-1-07-white-white-2 nike-air-force-1-07-white-white-3 nike-air-force-1-07-white-white-4 nike-air-force-1-07-white-white-5 nike-air-max-90-leather-white-white nike-air-max-90-leather-white-white-2 nike-air-max-90-leather-white-white-3 nike-air-max-90-leather-white-white-4



Tagy: , , , , ,



Autor

Freshspace



Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři




  • post