Ostatní

Publikováno 12 prosince, 2014 | Autor: .HADES

0

N.W.A ve snímku Straight Outta Compton již příští rok!

V průběhu příštího roku do kin dorazí film, který by měl za srdce chytnou každého poctivého fanouška rapu, jedná se o příběh zachycující vzestup i pád legendárního uskupení N.W.A aka Niggaz Wit Attitudes, jehož členy byli Dr. Dre, MC Ren, DJ Yella, Ice Cube, Arabian Prince (ten později N.W.A opustil) a dnes již zesnulý Eazy-E. Toto uskupění působilo v letech 1986 – 1991 a prakticky udalo směr a dalo rapu určitou podobu, která se nese až do současnosti.

Film ponese název Straight Outta Compton, podle stejnojmenného alba, které N.W.A vydalo v roce 1988 a i bez podpory rádií se deska stala 2x platinovou, v žebříčku The Billboard 200 se umístilo na 37. pozici a je považována za definici Gangsta rapu. Celý příběh se bude odehrávat v ulicích ovládanými gangy Bloodz a Cripz i dnes dost drsného Comptonu, který je rodištěm velkého množství kvalitních jmen US scény. Těmi jsou například Game, Kendrick Lamar, Tyga, Tha Chill, Coolio, YG a spousty dalších.

Herecká obsazení jsou velice zajímavá, protože například postavu Ice Cuba bude hrát jeho vlastní syn O’Shea Jackson Jr. a to samé i u postavy Eazy-Eho, kde si zahraje jeho syn Jason Mitchell. Dalšími postavami jsou Aldis Hodge jako MC Ren, Keith Stanfield jako Snoop Dogg, Corey Hawkins jako Dr. Dre, či Neil Brown Jr. jako DJ Yella.

2

1

ComptonTagy: ,AutorNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post