CZ/SK

Publikováno 2 dubna, 2013 | Autor: Iam Forgot

0

LOGIC x JIMMY DICKSON – KOLO SVĚTA (Prod. by SPAS)

Pro ty, kteří si říkali „Co je sakra s Jimmym?“, tu mám odpověď. YZO riders srší produktivitou a ty teď můžeš slyšet novej počin Logica a Jimmyho Dicksona!

Nová věc nese název „Kolo světa“ a nachází se na producentským EP týpka, kterej si říká Spas a například produkoval „Klubing  Komplex“ od Delika a nebo Nironicovo „Eat something“ .Ale zpátky k EP, jedná se v pořadí o třetí track z EP, zatím jsi mohl slyšet „Hatturi Hanzo“ , kterej vyšel ven rovnou s klipem a track „Řeky“ . Dál jsi mohl slyšet věc s Wakem, která nese název Vůbec nic“ a objeví se jak Spasově EP, ale i na Wakově albu! EP nese název „Long Way EP“ a krom Jimmyho a Logica se na něm objeví youngster Mladej Pilot a jestli to stihne, tak i Jackpot z YZO! Celá věc vychází už 13. dubna 2013 a bude ke stažení a bude se dát zakoupit v tentýž den v www.lamafiaclub.cz od 21:00.

Mimo jiné se objeví remix tracku „Kolo Světa“ na YZOTAPE, kde se společně s Jimmym a Logicem objeví Puškyn Nikodem a Jakub Stelzer z PN ZK JS. Máme se na co těšit ! Enjoy !

LOGIC x JIMMY DICKSON – KOLO SVĚTA (Prod. by SPAS)Tagy: , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post