CZ/SK

Publikováno 12 května, 2016 | Autor: Iam Forgot

0

Logic, Lvcas Dope, Nikodem a Zkrat Kratochvíl v nevydaném tracku Michal David z roku 2012

Dnes ráno Zkrat Kratochvíl, člen dnes již legendární skupiny Divokej západ, oznámil, že představí doposud nevydanou skladbu z roku 2012, na níž se spolu s ním objevil LogicLvcas Dope z YZO EMPIRE a Puškyn Nikodem, o produkci se pak postaral známý Cassius Cake. A jak slíbil, tak plní, protože skladba je nyní na Zkratově SoundCloudu!

Skladba nese název Michal David, což je člověk, kterého určitě nemusíme nijak představovat. Interpreti se rozhodně netají svým odporem vůči této osobě a dalším českým „hvězdám“. I přesto, že je skladba čtyři roky stará a v podstatě není dodělaná, určitě stojí za to. Složení Logic, Lvcas Dope, Puškyn Nikodem a Zkrat Kratochvíl jsme naposledy mohli slyšet v roce 2013, kdy vydali skladbu Díra. V té době ještě fungovalo uskupení PNZKJS, tedy Puškyn Nikodem, Zkrat Kratochvíl a Jakub Stelzer, který v té době krom tvorby klipů také hodně produkoval, nyní se věnuje hlavně právě klipům a vystupuje pod Blakkwood Records.

Tahle skladba rozhodně potěší všechny fanoušky tohoto uskupení, uvítali byste návrat PNZKJS na scénu? A na závěr si ještě můžete přečíst menší Zkratovo vyjádření ke skladbě.

 „Po čtyřech letech si myslím že nastal ten spravnej čas oprášit tuhle nedodělanou věc a dát jí veřejně k poslechu. Protože i přes svoje stáří mě tahle pecka strašně baví. „

Poslech: LOGIC x LVCAS DOPE x ZKRATOCHVÍL x NIKODEM – MICHAL DAVID LEAK 2012 PROD. CASSIUS CAKE x ZKTagy: , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post