Móda

Publikováno 18 ledna, 2016 | Autor: Riess Jiří

0

Kendrick Lamar má novou kolekci ikonický Reebok Classic Leather

Americký rapper Kendrick Lamar, držitel dvou Grammy, přichází s novou kolekcí bot. Osmadvacetiletý umělec rozšiřuje limitovanou sérií Reebok Classic Leather nabídku těchto ikonický tenisek a znovu doplňuje autenticitu a originalitu své hudby také prostřednictvím designu.

Po loňské spolupráci na řadě Reebok Ventilator letos Kendrick Lamar vzdává hold tenisce, v níž vyrostl a která ho provedla i střední školou – Classic Leather. Nadčasový unisexový model s klasicky čistým vzhledem se Kendrick rozhodl oživit červenými a modrými prvky. Classic Leather je korunním klenotem původních modelů, které se označují jako Franchise 5, a je věrná odkazu a pravému DNA Reeboku. Edice Reebok Classic x Kendrick Lamar Classic Leather navazuje na téma nevyhraněnosti a zdůrazňuje tónovitý šedý vršek boty, který je vyrobený z vysoce kvalitního vepřového semiše s pogumovanou stélkou. Neutrální paleta barev kontrastuje s detaily modré a červené na patě tenisky, s vyšitými nápisy na jazyku boty, vyvýšenou podrážkou a pletenými tkaničkami.

RBKCLSC_BELTRAN_1-low 20151012_RH002_reebok_kendricklamar_shot2_details_0110 low 20151012_RH002_reebok_kendricklamar_shot2_0053-lowTagy: , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post