Lifestyle

Publikováno 16 prosince, 2014 | Autor: Flood

0

Japonský asics je tu s vánoční edicí

Značka asics si u nás ještě sice stále nevydupala silnou pozici, ale určitě byste ji měli mít ve svém hledáčku – asics tenisky jsou na tom kvalitou o pár stupňů vyšší než to, na co jste zvyklí. Hrubé a měkké kůže, žádné nadbytečné lepidlo či trčící nitě, samozřejmě více než pohodlné nošení, to vše vám tyto boty nabízejí.

No a protože tu máme období Vánoc, tak si pro nás připravili speciální edici tvořenou třemi modely, jmenovitě dvakrát Gel Saga a jedenkrát Gel Lyte III. První jmenované najdeme v provedeních burgundy a dark green, kterére prezentuje vánoční stromeček. Gel Lyte III se nese v colorway light grey, reprezentující sněhuláka. Všechny jsou dostupné na Footshopu.

asics-gel-lyte-iii-snowman-x-mass-pack-light-grey-grey-9 asics-gel-lyte-iii-snowman-x-mass-pack-light-grey-grey-10 asics-gel-lyte-iii-snowman-x-mass-pack-light-grey-grey-11 asics-gel-lyte-iii-snowman-x-mass-pack-light-grey-grey-12 asics-gel-saga-burgundy-dark-brown asics-gel-saga-burgundy-dark-brown-11 asics-gel-saga-burgundy-dark-brown-12 asics-gel-saga-burgundy-dark-brown-13 asics-gel-saga-dark-green-burgundy-9 asics-gel-saga-dark-green-burgundy-10 asics-gel-saga-dark-green-burgundy-11Tagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post