Lifestyle

Publikováno 3 března, 2015 | Autor: Flood

0

Japonská značka asics posílá dva nové modely

Znáš asics? Brand ze země vycházejícího slunce, který za desítky let své existence stojí za spoustou technologických inovací, atletickými úspěchy a přínosem pro kulturu sneakers jako takovou. Z jejich designérských desek vycházejí velmi často kousky, které vypadají více než atraktivní, jsou mimořádně pohodlné a velmi kvalitní – proč to tedy nezkusit?

Pokud jsme tě přesvědčili, tak můžeš rovnou zamířit do Footshopu, kde naskladnili dva nové modely od asics, konkrétně Gel Lyte V a Gel Lyte III. Pokud máš zájem o trochu výstřednější, ale nádherně červené tenisky, tak tady jsou asics Gel Lyte V red / white. Pokud hledáš spíš něco zemitější, tak budou ideální volbou asics Gel Lyte III dark brown / sand.

asics-gel-lyte-iii-valentines-day-romance-pack-dark-brown-sand asics-gel-lyte-iii-valentines-day-romance-pack-dark-brown-sand-2 asics-gel-lyte-iii-valentines-day-romance-pack-dark-brown-sand-3 asics-gel-lyte-iii-valentines-day-romance-pack-dark-brown-sand-4 asics-gel-lyte-v-valentines-day-romance-pack-red-white asics-gel-lyte-v-valentines-day-romance-pack-red-white-2 asics-gel-lyte-v-valentines-day-romance-pack-red-white-3 asics-gel-lyte-v-valentines-day-romance-pack-red-white-4Tagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post