CZ/SK

Publikováno 11 května, 2016 | Autor: Iam Forgot

0

James Cole představuje první věc z očekávané desky Orfeus!

Nadešel ten pravý čas na další Jamesovo sólo album, posledně jsme mohli slyšet desku Moby Dick, která se o proti předešlé tvorbě značně lišila a album Orfeus není výjimkou. James Cole dokazuje, že nestojí na místě a jeho umělecká dráha se neustále vyvíjí. Poslechněte si první skladbu Clive!

Názvem desky James odkazuje na známou mytologickou postavu, o níž existuje řada různých příběhů. Před tím, než James vydal první skladbu Clive, album představil prostřednictvím série krátkých videí, v nichž posluchače s deskou seznamuje. První skladbou Clive nám James dává najevo, že se vydal jinou cestou a je jasné, že tato hudba mnoho fanoušků odradí, za to zůstanou ti, kteří dokážou ocenit pestrost Jamesových textů a zájem o nový sound. Na skladbě se s Jamesem podílel Yarda Halešic, který se chopil kytary, a Oto Klempíř, který skladbu uzavřel.

Album vychází pod Bigg Boss labelem již 31. května, předobjednávky ale prozatím spuštěny nebyly, můžeme je ale očekávat každou chvíli, prozatím si tedy poslechněte první skladbu a podívejte se na originální cover, o který se postaral Martin Smékal.

Poslech: James Cole – CLIVE – feat Oto Klempíř (1. singl z alba ORFEUS)

Cover: James Cole – Orfeus

JAMES COVERTagy: , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post