Grafika

Publikováno 16 července, 2015 | Autor: Riess Jiří

0

Jak se tvoří obal The Washington Post, vás opravdu zarazí

Podívat se na průběh vzniku jakéhokoli kreativního projektu je úžasná příležitost, zvláště pak když se jedná o takovouto práci. Naštěstí právě u takto skvělých projektů se autoři postupem výroby rádi pochlubí a popravdě právě postup je někdy zajímavější, než samotný výsledek.

Za touto brilantní obálkou The Washington Post Magazínu stojí velmi úspěšné stockholmské studio Snask, které se v tomto případě nebálo jít do manuální práce a nápis Favorites složilo z různých elementů. Elementy nebyly vybrány náhodně, ale právě z témat jednoho z bezesporu nejčtenějších magazínů Ameriky, jako je jídlo, pití, hudba, umění a tak dále. Vznikly tak jedinečné a fyzické ikony, které odrážejí vlastnosti každého tématu. Například F je ve stylu elegantního Art Deca, nebo například písmeno I bylo navrhnuto jako funkční neonový nápis. Když se všechny elementy složí, dávají dohromady skvělý vizuál, jenž na novinových stáncích oko zajisté přiláká.

Grafický design: Snask – The Washington Post cover

01-The-Washington-Post-Magazine-Snask-BPO 13-The-Washington-Post-Magazine-Website-Snask-BPO
02-The-Washington-Post-Magazine-Snask-BPO 03-The-Washington-Post-Magazine-Snask-BPO 04-The-Washington-Post-Magazine-Spread-Snask-BPO 05-The-Washington-Post-Magazine-Snask-BPO 06-The-Washington-Post-Magazine-Snask-BPO 07-The-Washington-Post-Magazine-Snask-BPO 09-The-Washington-Post-Magazine-Process-Snask-BPO 08-The-Washington-Post-Magazine-Process-Snask-BPO 12-The-Washington-Post-Magazine-Process-Snask-BPO 11-The-Washington-Post-Magazine-Process-Snask-BPO 10-The-Washington-Post-Magazine-Process-Snask-BPOTagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post