Ostatní

Publikováno 17 prosince, 2014 | Autor: Flood

0

Footshop Christmas Shopping

Vánoce nejsou jen o dárcích pro nás či našich blízkých. Zapomínat netřeba ani na ty, co neměli dostatek štěstí na to, aby je mohli obdarovat ti, kteří jsou jim nejbližší, a proto jim nezůstává nic jiného, než se spolehnout na cizí lidi s dobrým srdcem.

Pokud máš doma náhodou pár tenisek, které už nenosíš, nebo jsi koupil špatnou velikost a jsi líný je prodat, tak je určitě nevyhazuj! Dones je k nám, my je darujeme na dobrou věc – dětem do dětských domovů a za každé tři darované páry přidá Footshop v spolupráci so značkou Vans jeden další, zcela nový.

Také ale potěší, když si koupíš něco nového a obdaruješ sám sebe. Je ale něco krásnějšího než obdarovat toho druhého? My ve Footshopu to velmi dobře víme a proto rozdáváme dárky všem, kteří se rozhodli přinést trochu radosti svým nejbližším. Pokud u nás nakoupíš dárky nad 2500 korun, obdarujeme i my tebe a budeš si moci vybrat leccos zpod našeho Footshop vánočního stromku. Zastav se tenhle víkend 20.-21. prosince na Bubenské 1 v Praze, kde se náš obchod promění v poslední předvánoční víkend na takzvanou sneakers gallery. V ní si budeš moci klidně nakoupit dárky až do pozdních nočních hodin a my tě za tvůj nákup pohostíme domácí kapustinicí či svařeným vínem. Aktuální informace najdeš na facebook eventu.

footshop_christmasshopping_a4Tagy:Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post