Muzika

Publikováno 18 listopadu, 2015 | Autor: Flood

0

Festival Votvírák naplno rozjel předprodej na výroční narozeninový mejdan

Festival Votvírák je největší český multižánrový hudební festival a ve dnech 10. až 12. června 2016 se uskuteční na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích jeho JUBILEJNÍ 10.ročník.

Kromě skvělého výročního programu si pořadatelé festivalu nadělují dárek v podobě klubových karet, které nahradí klasické vstupenky.

V letošním roce i v roce 2016 budeme prodávat pouze klubové karty na festival Votvírák 2016 – ty budou v kategoriích, které znáte ze vstupenek z minulých let: standart, kombi a VIP.

Držitelé těchto klubových karet budou mít právo vstupu na festival Votvírák včetně možnosti využití příslušného typu stanového města (standart, kombi, VIP). Zakoupíte je v obvyklých předprodejích, tedy již dnes na našem webu či stránkách společnosti Nolimits (klubovou kartu standart). O zahájení prodeje příslušné klubové karty budete informováni na fcb, a samozřejmě též na webu festivalu.

Forma  klubové karty je zatím plánována v papírové podobě, ale už teď pořadatelé zvažují její možnosti a vylepšení.

„Na jubilejní ročník chystáme spousty překvapení a pochopitelně pracujeme i na zajímavém hudebním programu. Věřím, že klubové karty budou v budoucnu jedním z mnoha prostředků, vedoucím k usnadnění života návštěvníkům na festivalu.“ uvedla za pořadatele Martina Jablanovská.

Typy karet a jejich obsah je uveden na www.votvirak.cz v sekci vstup na festival.Tagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post