Muzika

Publikováno 24 června, 2016 | Autor: .HADES

0

Dejte si 5 nejlepších remixů na populární Pandu od Desiignera!

Desiigner je aktuálně jedno z nejvyzdvihovanějších jmen na rapové scéně. A to díky jedné obyčejně-neobyčejné skladbě s názvem Panda, která pobláznila fanoušky napříč světem, a to nejen ty rapové. Na Youtube si Panda vysloužila již přes 50 milionů views a dva týdny vedla dokonce populární žebříček Billboard Hot 100.

Jak už to tak s velmi populárními skladbami bývá, tak se i tato dočkala desítky remixů, které rostou jako houby po dešti. A my vám nyní představíme 5 nejlepších, které doposud byly vydány.

1. Montana of 300 – Panda (Remix)

Prvním je chicagský Montana of 300, který minulý měsíc představil očekávané album Fire in the Church. Ten nahrál skoro 5 minutový, který je ve výsledku delší než originální verze a ještě si k tomu dopřál natočit rovnou videoklip a ten se aktuálně pyšní více jak 5 miliony views.

2. Ñengo Flow, Nelly Nelz, Tripeo EL Desacatao, True Boy, Diaz Mafia, Dowba Montana – Panda Remix

Druhým nejpopulárnějším remixem je práce od hned od několika lidí, těmi jsou Ñengo Flow, Nelly Nelz, Tripeo EL Desacatao, True Boy, Diaz Mafia a Dowba Montana. Ti se postarali o naprosto skvělou vlastní verzi ve španělštině, která také zaručeně stojí za poslech.

3. Spice – Panda Remix

O další kvalitní remix se postarala Spice, která remix představila teprve několik dní zpět, ale i tak už má na kontě skoro půl milionu views. Spice je známa spíše díky dancehallu, stejně jako většina umělců, kteří jsou upsaní pod VP Records.

4. Merkules – Panda Remix

Merkules, tak zní jméno našeho čtvrtého umělce, který se postaral o Pandu. Pro někoho možná naprosto neznámé jméno, ale zaručeně stojí za poslech a to i jeho další věci. Jako například jeho The Bacon Bits EP či Scars skrze jeho BandCamp.

5. DC Young Fly – Panda Remix

Začátkem tohoto měsíce se s dalším remixem představil i DC Young Fly, toho jste v minulosti mohli vidět například ve spolupráci se jmény jako Lil Yachty a Rich The Kid.Tagy: , ,AutorNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post