Design

Publikováno 21 dubna, 2015 | Autor: Riess Jiří

1

Co čekat od Czech Design Week 2015?

V listopadu roku 2015 proběhne v Praze první ročník Czech Design Week 2015. Czech Design Week není první a asi ani poslední design week v Čechách, čím se tedy liší?

Marketingový manažer Lukáš Pipek tvrdí: „Bude to něco úplně nového a jiného, chceme návštěvníky nechat hrát si, aby z Czech Design Weeku měli ojedinělý zážitek. Hlavním lákadlem pak bude propojení a spolupráce s mezinárodními design Weeky z celého světa a také budeme design vystavovat v ulicích. Chceme s designéry spolupracovat celoročně, ne jen jednou vystavit a konec. Czech Design Week není jen o Praze, ale může se pořádat v jednu chvíli v Praze, ale klidně i v Brně, právě proto Czech Design Week. Srovnání s ostatními design akcemi se nebojíme, o žádný push design nepůjde, chceme lidem otevřít oči ať vidí že i český design umí divy. Konečnou známku z všech design přehlídek a nejen z nich určuje vždy návštěvník a to je to hlavní měřítko, jak je v poslední době vidět, asi nejsou úplně spokojeni.

Czech Design Week se chce vymezit stávajícím designovým přehlídkám formou i obsahem a přesně proto se magazín Freshspace.cz stal hrdým mediálním partnerem. Nepůjde tedy o přehlídku, které bude dominovat luxusní zboží, či naopak amatérský přístup. Důraz bude kladen na tradiční český design a jeho prezentaci formou nejen výstav, ale také přednášek a diskuzních fór přímo s návrháři, řemeslníky, výrobci, designéry a zástupci vysokých škol. Na rozdíl od stávajících akcí na trhu, bude Czech Design Week propojovat mezinárodní scénu.

Czech Design Week 2015 se bude konat od 9. 11. až od 15. 11. 2015, což je sice zadlouho, ale již teď můžete sledovat aktuální informace na Facebooku nebo na webu www.czechdesignweek.cz.Tagy:Autor

FreshspaceJedna reakce na Co čekat od Czech Design Week 2015?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post