Lifestyle

Publikováno 15 října, 2015 | Autor: Flood

0

Chceš tip na novou značku?! Djinn’s!

Německá značka, která už pěkných pár let působí na trhu. Proto se samozřejmě může stát, že pro některé z vás to nebude žádná novinka. Ať už je to jakkoli, Djinn’s produkty si nenech ujít. Alespoň na pohled.

Djinn’s vznikla v Německu jako značka, která od roku 2001 přináší vysoce kvalitní vzory a tkaniny, čímž je známá. Nelze detailně popsat všechny jejich produkty, ale je určitě fajn vidět je na vlastní oči, což můžeš učinit ZDE nebo instore ve Footshopu, kde najdeš nějaké hot kousky jako snapbacks, které Djinn’s proslavily ještě předtím, než se značka začala orientovat na boty, které v nabídce najdeš také.

Příjemný vzhled a nerušivé vzory, které jsou spolu s barvami sladěny tak, aby vystihovaly ducha moderní doby. Tedy nic zastaralého ani extrémně nadčasového.

djinns-2015-winter-lookbook-01 djinns-2015-winter-lookbook-02 djinns-2015-winter-lookbook-03 djinns-easy-run-mixalot-black djinn-s-easy-run-rubber-aztec-cognac- (1) djinn-s-easy-run-rubber-aztec-cognac- djinn-s-for-low-full-skin-black (1) djinn-s-for-low-full-skin-black

 Tagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post