Architektura

Publikováno 5 února, 2015 | Autor: Riess Jiří

0

Brutální vystřihovánky brutalistní architektury

Tyto originální vystřihovánky vás vezmou na stylovou exkurzi do dětských let a hlavně se je nebudete stydět vystavit ani v obývacím pokoji!

Asi každý z nás si pamatuje vystřihovánky z Abíčka, různé tanky, zámky, policejní auta a nesmyslné kosmické lodě. Ve své podstatě nezajímavé objekty s hrozně složitými tvary na složení. Nikoho z Abc nenapadlo vytvořit skládačku brutalistního panelového domu, vždyť jde o kvádr, asi o nejlehčí tvar pro složení! Chápu, že by tím nezaujali tolik dětí jako autem Veřejné bezpečnosti, ale možná právě proto s vystřihováním netráví moc času, když dospějí. Studio Zupagrafika vytvořilo papírové vystřihovánky právě pro „dospělé děti“ kultovních londýnských brutalistních budov. Nešlo jim o jednoduché tvary, ale spíše o téma, kterým chtějí upozornit na problematiku nepochopení a následné demolice těchto důležitých zástupců moderní architektury.

Architektura: Zupagrafika – Brutal London

mkj13kvdpdytm70z r5zvbqzz9oamvm69 1jb78bd2rkd5gw85 08rtct4axkl3aayu czyde269htgkyt3x f1482gu80zyi9a0d k624pmvf83cpo63u ked9568yacohf9vm kgjgx6d2vxd44thbTagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post