Graffiti

Publikováno 28 září, 2012 | Autor: Riess Jiří

0

Bigg Boss s 300% Kick the shit.

Kick The Shit je snad nejlegendárnější Pražský mejdan, který se koná již od roku 1998, což je na místní poměry, sice přerušená, ale neuvěřitelná šňůra.

Graffiti video Kick The Shit se již pár let koná pod taktovkou Bigg bossu a mimo koncertů, laserové show a ztagované Roxi zde každý rok naleznete premiéru  promítání graffiti videa, které reflektuje ty nejlepší jména a styly v Praze. Mejdan má díky velmi podivnému složení publika vždy skvělou atmosféru a proto si většina osazenstva z promítání, které přichází většino velmi pozdě, nic nepamatuje. proto jsme velmi rádi, že se Bigg Boss rozhodl vydat dvd,  na kterém nalezneme  KTS 3000KTS Bitch! a KTS Wild Style.

Jak se na webu Bigg Bossu píše: ,,První šance koupit si DVD za zvýhodněnou cenu bude na release party 12.10.2012, v Graffneck Shopu, Janovského 15, Praha 7, a to od 16:00 do 20:00 hod. Druhý den, 13.10.2012, proběhne Kick The Shit Jam na Kačerově za účasti mnoha legend českého graffiti. Účast potvrdilo celkem 16 writerů a start jamu je naplánován na 11:00 dopoledne.“

Podporuje: Graffneck, MolotowTagy: , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post