CZ/SK

Publikováno 16 prosince, 2014 | Autor: Riess Jiří

5

Beef Logic x Morelo nabírá na otáčkách

Beefy mě baví! Za A. jsou jednou z věcí, která odlišuje rap od ostatních žánrů, jelikož není moc druhů muziky, ve kterých by se tato kratochvíle udržovala. Za B. pak vždy rozčeří stojaté vody domácí scény a vyprovokovávají interprety k lepším výkonům. 

Dalším z takových beefů je beef YZO ridera jménem Logic s brněnským reprezentantem Morelem! Ten se rozhoříval sice pomalu, ale zato teď pálí velmi silně a my se vás budeme snažit informovat o jeho průběhu v tomto článku.

Diss round 1: LOGIC (YYY) – ALIMENTY 

První kolo beefu odpálil Logon na jeho posledním počinu Hráč roku vol 3. V tracklistu pod číslem 13. se zde totiž schovává track s názvem Alimenty, ve kterém se opřel do brněnské dvojky MoreloPhoenix.

Diss round 2: Video z koncertu YZO v Brně

To ale Logicovi nestačilo a přímo na stagi legendárního brněnského klubu Fléda poslal pár ostrých vět na adresu domácích Morelo a Phoenixe. 

Diss round 3: Morelo – Pláč Roku

Po Logicově vystoupení v Brně na sebe Morelo nenechal dlouho čekat a vrátil úder cover verzí tracku Alle meine Fans od dvojky ShindyKollegah.

Morelo dále přidal následující vyjádření: „Nejedná se o žádné zviditelnění ani kalkul, jen reakce na track Alimenty a Logicův proslov na Flédě… PS.: ušetřete si čas za komentáře, že dissuju Smacka, v textu zazní „na hovno jak smecta“ – což je lék proti průjmu a na střevní problémy

Diss round 4: LOGIC (YYY) – KAJŠMENTKE

Po pár zmínkách na YZO koncertu v Mladé Boleslavi, Logic posílá odpověď na Morelův track Pláč Roku a ta se jmenuje Kajšmentke.

Teď už můžeme jen čekat, jestli se Morelo zmůže na 5. kolo tohoto beefu, nebo beef utichne a ztratí se v kalných vodách rapové historie.Tagy: , ,Autor

Freshspace5 reakce na Beef Logic x Morelo nabírá na otáčkách

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post