Muzika

Publikováno 9 června, 2016 | Autor: Flood

0

BARSINBARS#2 mění lokál a zlevňuje lístky!

Mejdan BARS IN BARS #2, který se odehraje již 24. června přímo v centru moravské čtyřpísmenné metropole se přesouvá z řinčící Malé Ameriky na osvědčenou brněnskou legendu mezi kluby – Flédu. Ať už kvůli zvuku, nebo větší pohodlnosti fans, přesunutím na Flédu přichází i k zásadní změně v ceně lupenu a ode dnes tak můžeš koupit lístek na Bars In Bars #2 za pouhých 290,- Kč. Kupovat můžeš online v síti SMSTICKET a nebo na jednom z prodejních míst:

Grafficon graffiti shop Brno (Pekařská18)

Grafficon graffiti shop Praha (Husitská13)

WOLF MUSIC, PLAKAT s.r.o. (Dvořákova 3, Brno)

MATRIX SK8&SNOW SHOP (Kapucínskénám. 4, Brno)

SUBFORMcz (Běhounská22, Brno)

Bioplants Growshop (Špitálka 70, Brno)

Indies (Poštovská70, Brno)

Vobchůdek Kudrna (Nádražní418, Brno)

Všem těm, kteří si koupili lístky za původní cenu nabízíme vrácení částky rozdílu převodem na účet. Pro refund nebo více informací prosím kontaktujte mail produkce@barsinbars.cz nebo stránku Bars In Bars na facebooku. Deadline, do kdy můžete psát o vrácení přeplatku je 20. 6. 2016.

Změně k lepšímu se dostalo i současnému hudebnímu programu akce. O tom, že někdo musí odreprezentovat domácí místo činu nejspíš netřeba polemizovat, a tak mezi řádky lineupu najdeš i nové jméno – MANIAK. MC, který momentálně pod stříškou BIGGBOSS udává definici nejprogresivnějšího emcího u nás. Další element hip hopu nám představí slovenská PRESS PLAY CREW, která už ladí pořádnou beatbox show.

Kompletní lineup:

FOREIGN BEGGARS (Orifice Vulgatron, Metropolis, DJ Nonames) /UK/

PSH (Orion, Vladimir 518, Dj Mike Trafik) /CZ/

MANIAK /CZ/

PRESS PLAY CREW beatbox show /SK/

DJ FLIPTYCK

DJ STRYGO

Brány Flédy se otvírají v pátek 24. června v 20:00. Kupuj lístky v předprodeji a pojisti si tak svou účast na BARS IN BARS #2 !

PLAKÁT_HQTagy: , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post