CZ/SK

Publikováno 5 listopadu, 2012 | Autor: Riess Jiří

0

420 a YZO diss s Candy Manem

V Čechách máme beefy rádi, vždy rozčeří kalný vody rapu a fanoušci se donekonečna můžou hádat, který kolo, kdo byl lepší a kdo vlastně vyhrál celou válku.

 1. Kolo: Candy Mane  „Bolest“

A tenhle diss začal opravdu nenápadně na Candy Maneově mixtapu „Selfview“, trackem „Bolest“. Kterej byl jasně adresovanej na Logica a vlastně celou 420 crew. 

 

2. Kolo: Logic, Jimmy Dickson „Sleduj trůn“

Samozřejmě ze strany bandy 420 nebylo dlouho ticho a LogicJimmy Dicksonem nahráli tvrdej track „Sleduj trůn“. O produkci tracku se postarali Cassius Cake & Konex.

 

3. Kolo: Candy Mane, Nironic „Ikeatrůn“

Candy Mane se nechtěl nechat zahanbit a jako odpověď na track „Sleduj trůn“ nahrál „Ikeatrůn“, na kterej si pozval Nironica. Tento disstrack je spíše mířenej na Jimmy Dicksona. A beat byl ukraden producentovi jménem Konex, do kterýho si mohl slyšet jet Logica s Jimmy Dicksonem.

 

4. Kolo: Cibich „Pozdrav ze severu“

Po tomto tracku prosakovali zprávy, že je beef u konce a že se kluci mezi sebou dohodli. Ale včera  Logic na svém Youtube kanálu vypustil Cibichův disstrack „Pozdrav ze severu“. Cibich, nebo jestli chcete Sadák420 přilejvá benzín do ohně a mi už můžeme bejt jen zvědaví na další průběh.Tagy: , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post