Lifestyle Dřevěné brýle Proof

Publikováno Srpen 9th, 2013 | Autor: Riess Jiří

3

Žhavá novinka na našem trhu: Dřevěné brýle Proof

Dřevěné brýle představují už pár let velký trend, který se pomalu, ale jistě dostává konečně i k nám. Jako první je sem přivezly dvě kamarádky z vysoké školy, Hanka s Luckou.

Značka Proof vznikla před třemi lety ve státě Idaho, v hlavním městě Boise. Tři bratři vyrůstající v blízkosti rodinného pilařského závodu začali vyrábět dřevěné brýle. Motto značky zní „Look Good. Do Good.“ a vyjadřuje názor, že člověk může vypadat dobře a zároveň pomáhat. Brýle jsou recyklovány a část zisku je věnována k charitativním účelům (např. oční klinice v Indii). Značka nabízí tři kolekce: dřevěnou, ECO (obruba z acetátu získávaného z vlny a bavlny) a z recyklovaných skateboardů. Na výrobu brýlí se používají různé dřeviny jako bambus, eben, mahagon, javor atd. Velký výběr naleznete také mezi samotnými skly. Ta mohou být např. klasická šedá, polarizační, zrcadlová v různých barvách či gradálová. Do některých modelů lze vložit dioptrická skla. Více informací se dočtete na webu www.proofeyewear.cz, kde je také můžete objednávat. 

Pro brýle Proof platí: 100% dřevo bez pilin a příměsí, ruční výroba, kvalitní skla se 100% UVA/UVB, voděodolnost. Brýle si můžete vyzkoušet v pražském showroomu na adrese Bubenská 1, Praha 7 nebo v některém z partnerských míst. Více informací se zajisté dozvíte na webu www.drevenebryle.cz.

Dřevěné brýle: Proof

Proof_wood_McCall Proof_wood_Ontario II    Proof_wood_Bud    PROOF_skupinovkaBrýle SnoopProof_ze skejtůProof Beyonce

Proof_wood_Provo Proof_wood_Ontario    Proof_wood_Bud II Proof_wood_Boise Proof_wood_Bogus  Proof_Ontario skate Proof_ECO_Sawtooth Proof_ECO_Chaplin Proof_ECO_Hayburn  Tagy: , ,Autor

Freshspace3 reakce na Žhavá novinka na našem trhu: Dřevěné brýle Proof

  1. pes napsal/a:

    Sou moc pekny dost bych je chtel. Ale uplne se zblaznili s tema cenama.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post