CZ/SK

Publikováno 21 května, 2015 | Autor: Iam Forgot

0

Viktor Sheen & Renne Dang odhalili cover desky Projekt Asia

Během včerejšího dne si na svých profilech začali členové Blakkwood Records nahrávat určité logo, toto logo je podle všeho oficiálním coverem chystané desky Projekt Asia, na které maká Viktor Sheen & Renne Dang.

Kromě pár singlů, které z desky již vyšly (Rave, Mladí a opilí, Stereotyp, Dítě), jsme se toho o albu zatím moc nedozvěděli. Tracklist i datum vydání drží interpreti prozatím v tajnosti. Naposledy ohlášené bylo jaro 2015, nyní se mluví o červnu. Něco málo ale o desce prozradil Viktor Sheen v nedávném rozhovoru.

Společně s coverem Projektu Asia vyhlašuje Renne Dang soutěž pro fanoušky: „Dej si cover alba jako profilový obrázek na svém profilu, ať už facebook, twitter, instagram, cokoliv a nezapomeň lajkovat, tweetovat, komentovat hype okolo alba a dění Blakkwood Records. V den zveřejnění alba budou osoby, kteří byli viděni s profilovým obrázkem nejčastěji v komentářích, u odkazů na profilech interpretů kontaktováni a získají album Projekt Asia zdarma, včetně vstupenky na křest alba.“

Cover: Viktor Sheen & Renne Dang – Projekt Asia

cover

Video: Viktor Sheen & Renne Dang – Dítě ft. Amco, Leryk, Myles Weaver

Video: Viktor Sheen & Renne Dang – Stereotyp

Video: Viktor Sheen & Renne Dang – Mladí a Opilí

Video: Viktor Sheen & Renne Dang – Rave (Official video)Tagy: , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post