CZ/SK uvodkaaaaaaa

Publikováno Srpen 16th, 2014 | Autor: Iam Forgot

0

Viktor Sheen > Level Up EP je venku a s ním i nový videoklip ft. Fosco Alma

Očekávaný release Level Up EP Viktora Sheena je právě venku! A spolu s ním vypouští videoklip k věci Fastlife, kde se po jeho boku objevil Fosco Alma, kterého netřeba představovat.

Právě vydané LEVel Up EP obsahuje 8 tracků a hned několik hostů. Na produkci se pyšní například Ceha nebo nejčerstvější přírůstek v Blakkwood Records Leryk, který se postaral o produkci právě vydaného Fastlife. Na majku se pak objevují riders z MAAT, takže L.D. a zmiňovaný Fosco Alma, další kdo přispěl svým syrovým rapem je Renne Dang a jako poslední svým zpěvem obohatila EP Sharlota.

Čerstvý videoklip natáčel Fieba, pod jehož rukama vznikl i nový videoklip IronKapa, Marpa a Wohnouta Dokud svítí, a jeho střih má na svědomí Lucas Blakk z Blakkwood Records. Teď už zbývá se jen níže na klip podívat a stáhnout si Level Up EP na Blakkshopu nebo si ho poslechnout na Blakkwood Youtube kanálu.

Video: Viktor Sheen – Fastlife ft. Fosco Alma

Tracklist: Viktor Sheen – Level Up EP

1.Level Up (ft. L.D.)
2.Jenom já
3.Fastlife (ft. Fosco Alma)
4.Rave (ft. Renne Dang)
5.Roky (ft. Sharlota)
6.Stripclub
7.Klid
8.A co dál?

Cover: Viktor Sheen – Level Up EP

sheeeen coverTagy: , , , , , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post