Publikováno Březen 2nd, 2014 | Autor: Iam Forgot

Slovenský vozíčkář Bekim společně s Plexem v novém videoklipu o předsudcích

Hendikepovaný pětadvacetiletý mladík Bekim se jednoho dne rozhodl, že světu ukáže, jak vypadá běžný život vozíčkáře v povedeném odlehčeném videoklipu Chyť ma, ak to dokážeš se Škrupem na featu.

Nyní nám Bekim představuje další singl v podobě videoklipu a opět o tématu ze svého života s názvem Předsudky. A jak už samotný název naznačuje, skladba pojednává o lidech, kteří odsuzují ostatní, aniž by o nich něco věděli a o pohledech, se kterými se Bekim stýká každý den. Na feat si pozval slovenského Plexa, který je v tomhle s Bekimem za jedno.

Zabudol sa v solarku alebo nevie chodit, to neznamená, že tu s námi nemóže byť. Použivá barle, či ma vadu reči, nemusíš naňho tak zahližať. Čo? Jebe ti?

O produkci skladby se postaral producent H16 a Hypno 808 Abe společně s YZO EMPIRE producentem Konexem. A videoklip si vzal na starost SULE DSGN.Tagy: , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post