Publikováno 12 srpna, 2013 | Autor: Riess Jiří

S.R.A.T. napadli reklamy Gambrinus Excelent 11!

Exkrement je název videa, ve kterém skupina S.R.A.T. po svém vyjadřuje názor na komercionalizaci subkultur s heslem NASRAT KOMERCIONALIZACI SUBKULTUR!

V tomto případě se opírá do zneužívání pouličních umění jako je graffiti, street art a mural art v kampani pro Gambrinus Excelent 11. Exkrement je první přímou akcí tvůrčí buňky S.R.A.T. a o důvodu natočení tohoto videa a vůbec o důvodech jejich činnosti se dočtete v následujícím prohlášení:

„Tentokrát jsme se zaměřili na čím dál tím populárnější taktiku vyprahlejch kreativců co nám neustále kradou nápady a zasíraj ulice. „Cool“ akcička chmelovýho patoku se převlékala za umění ve veřejném prostoru a proto od města taky dostala k užití plochy na několika místech nejen v Praze. Pod rouškou bohulibé činnosti, která však byla sprostou reklamou, tak nejen v Praze vzniklo několik kýčovitých maleb s tvarem lahváče. Nejde nám ani o to, že to byly nevkusný dekorace, ale spíše o fakt, že vyprahlý pankáči z reklamek přejeli legendární piecy, dostali za to zaplaceno a když jim je někdo pokydal, tak se začli chovat jak bonzácký svině a jako uražený fakani začali lustrovat a udávat. Je vidět, že kluci jsou už daleko od cesty štrýtu a spíš než pouličním kreditem se můžou ohánět smradlavejma bankovkama a komerčníma subjektama v zádech. Tomu říkáme na-S.R.A.T.! Vaše zkorumpovaný móresy sou stejnej shit jako fašo-mafiánská společnost dnešního Kocourkova a my proti vám budeme bojovat všemi prostředky!“ (S.R.A.T.)Tagy: , , ,Autor

Freshspace3 reakce na S.R.A.T. napadli reklamy Gambrinus Excelent 11!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post