Rozhovory

Publikováno 30 dubna, 2013 | Autor: Riess Jiří

7

Rozhovor: LVCAS DOPE (420xYZO)

Lvcas Dope, jedno z nejskloňovanějších jmen současné mladé krve, člen 420 x YZO smečky, nám odpověděl na pár všetečných otázek. A jestli se chcete dozvědět na čem zrovna pracuje nebo co zrovna poslouchá, určitě si přečtěte rozhovor s Lvcasem Dopem na Freshspace!

Mladá krev, budoucnost a další přívlastky, které na tebe slýcháme. Necejtíš na sobě tlak, když něco děláš?

Někdy jo, ale snažím se bejt easy. Vlastně nesnažím, já jsem! Z každýho tracku musí bejt bomba.

Když už jsme u té nálepky mladá krev, jsi opravdu tak mladej, nebo se to s tebou táhne už déle? A vůbec, kdy a jak ses dostal k rapu?

Zatím jsem mladej, i když každou sekundu stárnu! K rapu jsem se vlastně prvotně dostal jako posluchač, bylo mi málo. Časem jsem si oposlouchal plno věcí a uznal jsem, že bych měl rapovat, aby tu bylo v Čechách co poslouchat)))

Co jsi, když zrovna nejsi Lvcas Dope? A čím plánuješ být do budoucna? Živit se rapem, nebo chceš být taky právník?

Když nejsem Lvcas Dope tak spím hahaha)))) Plánuju nebýt ovcí a dělat loot z věcí, který mě baví. Mezi to samozřejmě patří i rap)))) Právník nám stačí jeden! s/o Jackpot

Nechce se mi věřit, že jsi byl vždy dope. Snad každej interpret má někde video s rapem, za kterej se stydí a v hadrech, na který by teď potřeboval zbroják. Máš něco takovýho, nebo ses Dope už narodil?

Já jsem se Dope už narodil. Nikdy se za sebe nemusím stydět, a zbroják bych potřeboval i bez toho)

Když už jsem se zmínil o oblečení, jak to s ním máš? Máš nějaký oblíbený značky, nebo ti to je jedno a nosíš, co se ti líbí?

Nosím hadry, co mě baví. Nemusí to být nutně nějakej rare brand. Nesnáším předražený LV, Gucci a podobný rádoby luxury tings)))) Stejně má každej fejky a měl by je spálit.

420xYZO bez pochyby už patří mezi zavedenou špičku český scény. Jak si myslíš, že by bylo těžký začínat bez podpory movementu. A to se zas tolik nebavím o zviditelnění tvýho jména, ale spíš jde o posouvání levelů, inspirace, možnosti nahrávání a to co se vám tak dobře daří, udržování toho fresh stylu.

Když děláš rap s více lidma, vždycky se navzájem ovlivňujete. Každopádně já jsem do YZO přišel v podstatě z důvodu, že jsme si byli s boys hudebně dost blízko, navzájem se inspirujeme a radíme si, tak to má fungovat!

V Čechách jsou ty vlivy asi zřejmý, ale co ze zahraničí tě ovlivnilo a co tě v poslední době fakt baví poslouchat?

Nejvíc mě v rapu ovlivnil ASAP ROCKY, SPACEGHOSTPURRP a MIKE DECE. V poslední době poslouchám zase hodně TRAPOVÝ věci. Pouštím starýho Juicy Je a Gu’Wopa.

A kdybys měl neomezenej budget, od koho by sis koupil beat a koho bys chtěl mít na featuring v takovým tracku snů?

Lidi který jsem vyjmenoval v předchozí otázce na beatu od Young Chopa)))) To by bylo skvěle divný.

Na Refresheru redaktor Alx psal o videu Sedím vysoko, který spáchal Logic s Jackpotem a sice trochu kostrbatě, asi chtěl říci, že jsou Češi a právě váš tým dál, než většina slovenskýho rapu. Sice se to přímo netýkalo tebe, ale chci se zeptat, jak tuhle problematiku vidíš právě ty? V čem je to, že dokážete dělat tak fresh věci a dělat úplně odlišnej shit, než na kterej tady jsme zvyklí?

Máme to naposlouchaný z USA a umíme to prostě udělat Česky tak, aby to znělo ještě líp)))) Není v tom nic velkýho, spíš jde o naše kvality.

V kuloárech se proslýchá, že YZO tape bude bomba a že už brzy vyjde, tvoří se kolem něj velkej hype a moc lidí je na něj doslova natěšenejch. Myslíš, že nám můžeš prozradit nějaký bližší info?

YZO TAPE vyjde 4. května 2013, sleduj naše Fb page, kde budeš mít veškerý info. Já už jsem slyšel finál  a můžu říct všem lidem, který tohle čtou, že se poserou)))) ZALEPÍME TI HUBU YZOLEPOU DEBILE!

A co ty? Chystáš si na nás něco novýho? Zatím jsme si mohli z tvý tvorby sbírat pouze střípky a já osobně jsem docela zvědavej, jak bude znít něco komplexnejšího.

Určitě makám na svejch sólo věcech. Je rozděláno plno věcí s poměrně kvalitníma CZ jménama. Uvidíme, jak se to vyvine, zatím nebudu úplně konkrétní)))) Řeknu jen, že na něčem makám a že to bude revoluční)

Kde tě fans budou moci v dohledný době vidět naživo?

15. června přijď do klubu HOBE MUSIC HALL v Pardubicích, kde jsme s H16. Jestli tam nebudeš, tak si usekni ruce )

Chtěl by sis ještě něco napromovat, nebo se už rozloučíme?

Chci pozdravit všechny fans, kupuj YZO MERCH, kupuj CDs, podpoř GAME. Poslouchej kvalitní music a budem kamarádi! Díky tobě za zprostředkování rozhovoru, zdravím celej tým Freshspace. DOPE

Lvcas Dope:  Fb. Fanpage / Twiter / Youtube

420 x YZO: Fb. Fanpage

YZO TAPE

386833_364556353650708_2067639198_n (1)Tagy: , ,Autor

Freshspace7 reakce na Rozhovor: LVCAS DOPE (420xYZO)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post