Publikováno 8 května, 2016 | Autor: Iam Forgot

Renne Dang a Ceha představují poslední klip k Danggkidd EP

Renne Dang, Cena a Jakub Stelzer z Blakkwood Records opět spojili síly a společně vytvořili poslední videoklip k projektu Danggkidd!

Lena, tak zní název posledního videoklipu z loňského EP Danggkidd, který dnes spatřil světlo světa. Jedná se o další práci z dílny Jakuba Stelzera Blakkwood Pictures, přesně tak, jak je již u členů Blakkwood Records zvykem. Tvůrci pro toto dílo zvolili imaginární prostředí zasněžených hor v kontrastu s retro scénou v dobovém baru. Podle posluchačů alternativního CD Danggkidd je Lena jednou z nejoblíbenějších skladeb na tomto projektu. A jak uvádí sami autoři Renne Dang a Ceha, hlavně z tohoto důvodu se rozhodli věnovat poslední videoklip právě této stopě.

Natáčelo se v Orlických horách na konci března a v pražském Café 80s baru koncem dubna. Oba dva světy, do kterých nás kluci vzali, jsou dost odlišné, a tak na jedné straně můžeme vidět neudržovaného Renneho, oblečeného do kožichu a kápě, bloudícího zasněženými loukami a lesy, ztraceného v jistém fantasy/duševním světě s figurínou a na straně druhé Renneho oholeného, v jeansovém outfitu z minulých let, pařícího v disko světlech společně s půvabnou blondýnkou. Jak je již u Danggkiddu zvykem, celý videoklip působí až téměř tajemně a tak se o pravém záměru autorů můžeme jen dohadovat. Ovšem pokud jste si zakoupili originální CD nosič EP Danggkidd, můžete tušit, že se jedná o určitý kompromis mezi trackem Lena v normální a remixové verzi. Podle všech informací tento počin uzavírá celou kapitolu Danggkidd a Renne Dang se rozhodl ubrat zase trošku jiným směrem. Co myslíte vy? Sedí tento koncept Rennemu, nebo ho raději slyšíte v tvrdších rapových slokách? Těšíme se na vaše názory.Tagy: , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post