Muzika sheendang

Publikováno Červen 26th, 2015 | Autor: Flood

0

Release nového alba Projekt Asia a dobrá párty ve Footshopu!

Co je Projekt Asia? Zbrusu nové album od Viktora Sheena a Renneho Danga. Album, v němž spojili své protipóly, plusy i mínusy, spolupracovali s několika dalšími interprety a strávili při jeho tvorbě více než rok. Vyplatilo se!

Na otázku, proč právě Projekt Asia odpovíme zatím jen tolik, že tato kultura oba v něčem spojuje. Na více podrobností se můžete zeptat samotných kluků, a to už tuto neděli 28.6. ve Footshopu na adrese Bubenská 1, Praha 7!

Kromě představení a prvního puštění celého alba na vás čeká premiéra nového videoklipu k singlu Instantní Čubky 2, jakož i možnost zakoupení alba za předprodejní cenu. Také nějaký ten sushi snack od sushitime.cz a oblečení, které nabízí Blakk shop.

Jelikož Viktor a Renne mají svá special místa, kde se umí zaposlouchat do muziky, pro vás to bude v neděli prodejna Footshopu a zaposlouchání (zamilování?) se do Projekt Asia!Tagy: , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post