CZ/SK

Publikováno 18 května, 2016 | Autor: Iam Forgot

0

Refew opouští Bigg Boss a stává se oficiálním členem labelu Blakkwood Records

Nejspíše jste tuto zprávu už zaregistrovali, nejdříve tomu předcházely spekulace a nyní je to oficiální, pražský rapper Refew odchází z Bigg Boss labelu, v němž vystupoval po dobu dvou let, a připojuje se k Blakkwood Records.

Celé to začalo videoklipem Bum granát, jenž Refew vydal právě pod Blakkwoodem a o jehož tvorbu se postaral Jakub Stelzer, který pod hlavičkou Blakkwood Pictures vyrábí videoklipy. Ihned se strhla debata o tom, že Refew z Bigg Bossu odešel, žádné oficiální prohlášení ale nepadlo, a tak se mohlo stále diskutovat. Poté se Refew objevil po boku Viktora Sheena v klipu Kdo jsem, což mnohé utvrdilo v tom, že se asi něco děje. Nyní Refew podal oficiální vyjádření, které si můžete přečíst níže.

My každopádně Refewovi přejeme hodně štěstí pod novým labelem a doufáme, že se v blízké době dočkáme dalších novinek.

„Čau všem, mám pro vás velice zásadní informaci. Jsou to dva roky co jsem byl členem labelu Biggboss. Vydal jsem CD´s #zmista & #nakredit, odjelo se hodně koncertů, zrealizovalo se spoustu projektů, na kterejch jsem měl tu čest se podílet. Bohužel jsme se rozcházeli v názorech, takže jsem se rozhodl label opustit. Přeju všem jen to dobrý a to samý platí pro lidi z Bossu.. Pro někoho to bude šok, ale rozhodl jsem se pro to bejt členem Blakkwoodu. Sedli jsme si jako lidi i co se týče práce na jakymkoliv projektu. Ale co je nejdůležitější, rozhodl jsem se srdcem a ať děláte cokoliv v jakymkoliv oboru, pochopil jsem že to je to nejdůležitější.. Takže pokud jste mě poslouchali jen kvůli členství v Biggbossu, tak doufám že najdete co hledáte u Maniaka (kterej má čerstvě venku MANI-AK47 a je to top) a ti z vás, kteří jste mě poslouchali čistě kvůli mojí hudbě, tak nezoufejte, protože tohle je jen další kapitola v životě a určitě ne konec mého tvoření.. „Ofiko“ mixtape je na spadnutí a zatím jen prozradím že výjde v červnu. Předobjednávky a odhalení coveru + seznam hostů, to vše zveřejním s dalším singlem „Novej den“, kterej můžeš čekat ke konci května. Prozatím si poslechni 6. singl z tejpu s názvem Bum granát.“

Video: Viktor Sheen ft. Refew – Kdo jsem (Video)Tagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post