Muzika bigsean_praha

Publikováno Červen 3rd, 2015 | Autor: Riess Jiří

0

Rapper Big Sean za pár dní v Praze

Koncertní série Excelent Jukebox se opět může pyšnit zajímavým přírůstkem. Americký rapper Big Sean se v rámci této série představí v pražském Lucerna Music Baru 14.6.2015. Vstupenky jsou k dostání v sítích GoOut.cz a Ticketpro.

Big Sean je ve světě rapu pojem. Kluk z Detroitu, který neváhal jet před budovu rádia, kde dělal rozhovor Kanye West, aby mu vnutil své demo. Dotáhl to na celosvětově uznávaného umělce, který má na kontě tři alba a několik nominací a výher v prestižních anketách – Grammy, MTV, BET nebo Billboard. Právě jeho neodbytnost Westa zaujala a nakonec Big Seana zrekrutoval pro svůj label GOOD Music.

Big Sean do Prahy přiveze novou desku s názvem Dark Sky Paradise, která vyšla letos v únoru. Okamžitě po vydání se vyšplhala na vrchol žebříčku časopisu Billboard a není se čemu divit. Stačí zmínit jména jako Kanye West, Drake, Ty Dolla Sign, DJ Mustard, Ariana Grande nebo Travi$ Scott – ti všichni se na albu podíleli.

Rozhodně je tedy na co se těšit, protože koncerty Big Seana jsou proslavené přívalem energie. Lucerna Music Bar se bude třásat v základech už 14.6. v rámci série Excelent Jukebox. Vstupenky jsou k dostání v sítích GoOut a Ticketpro za 570 Kč.

FB událost

Vstupenky

GoOut.cz 

Ticketpro.cz

bigsean_web4Tagy:Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post